V ponedeljek, 16. oktobra so naši petošolci v okviru Programa usposabljanja za vožnjo s kolesom pristopili h končni vožnji za pridobitev izpita. Učenci so teoretični del opravili že septembra. Izpit je potekal po prometnih poteh v okolici šole. Učence so ocenjevali učiteljica Petra Rajh in zunanji ocenjevalci – policista s PP Gorišnica gospod Marjan Vrtič in gospod Tomaž Munda ter članica iz SPV Občine Zavrč gospa Lidija Domjan. Komisija je ocenjevala vožnjo po poligonu, tehniko vožnje, upoštevanje prometnih znakov, vključevanje na prednostno cesto, prehitevanje oz. mimo vožnjo ter nakazovanje smeri z roko pri zavijanju v levo in desno.  Na koncu smo naredili analizo vožnje. Učenci so dobili darilca, ki jim ga je podaril SPV Občine Zavrč. Za uporabna darila se iskreno zahvaljujemo.

Učencem čestitamo za uspešno opravljen izpit.

Mentorica prometne vzgoje: Sonja Majcenovič