Danes, 6. 10., ko zaključujemo teden otroka, je bil za cirkulanske prvošolčke prav poseben dan, saj so s slovesno zaobljubo postali člani šolske skupnosti.

S pevskimi in plesnimi točkami so se nam čudovito predstavili vsi razredi, nato pa so prvošolčki s strani ge. ravnateljice, vodje šolske skupnosti v Cirkulanah, Mirjane Fuks, in predsednika šolske skupnosti, Tea Črnivca, v spomin prejeli tudi diplomice.

Prvošolci so zaplesali tudi z devetošolci, svojimi velikimi prijatelji, ki so jih potem povabili na slastne palačinke, prvošolčki pa so devetošolcem pokazali, kako lepo se je še zmeraj poigrati in stkati nove vezi.

Dragi prvošolčki, naj bo vaše popotovanje skozi prihajajočih devet let posuto z uspehi, novimi znanji in nepozabnimi izkušnjami.