Naši osmošolci Teo Črnivec, Lucija Žuran in Vito Maučič so na državnem tekmovanju mladih raziskovalcev v Murski Soboti pod vodstvom mentorice Laure Mohorko Kumer prejeli zlato priznanje in zlati kipec za raziskovalno nalogo na področju zgodovine z naslovom Kocka je padla! Namizne igre pri pouku zgodovine v osnovni šoli. Iz obstoječih iger dobble game, kartice karakteristik in brain box so izdelali igre za pouk zgodovine v osnovni šoli in jih z digitalizacijo, pri kateri nam je pomagal učitelj Robi Železnik, delili med vrstnike, da jim bodo v pomoč pri učenju. Prejeli so tudi priznanje za najbolj inovativno nalogo na področju zgodovine, zato smo kot Zotkin talent 11. junija povabljeni tudi v Gallusovo dvorano v Ljubljano, na slavnostno podelitev priznanja. Bravoo!!

🥇
☀️