Spoštovani starši,

vabimo vas k vpisu vašega otroka v 1. razred za šolsko leto 2022/23.

V skladu z Zakonom o osnovni šoli so starši dolžni vpisati v 1. razred osnovne šole otroke, ki bodo v koledarskem letu dopolnili starost 6 let. Letos vpisujemo otroke, rojene v letu 2016.

Vaš naslov stalnega oz. začasnega bivališča sodi v šolski okoliš Osnovne šole Cirkulane – Zavrč.

Tudi v primeru, da želite svojega otroka vpisati na drugo šolo (npr. v primeru selitve) ali pa bi šolanje odložili iz utemeljenih razlogov, je potrebno otroka najprej vpisati v našo šolo, pri vpisu pa nas pisno obvestite o vaši nameri.

Vpis  otrok v 1. razred osnovne šole bo potekal v PONEDELJEK,

7. februarja na lokaciji v Zavrču in 14. februarja  2022 na lokaciji v Cirkulanah.

Prosimo vas, da na vpis pride zraven tudi otrok. Prinesite tudi veljavni osebni dokument otroka. Za vstop v šolo je potrebno izpolnjevati pogoje PCT. Hvala za razumevanje.

Lepo vabljeni,

Suzana Petek