2. 9. 2024 sta naši šolski hiški v Cirkulanah in Zavrču ponovno zaživeli, kajti novi in “stari” prebivalci so se ponovno vrnili v šolske klopi.

Bilo je lepo, da smo se končno videli s prijatelji in se odpravili novim učnim ciljem naproti.

Prav poseben dan je bil ponedeljek za učence, ki so prvič “preskočili” šolski prag. V Zavrču in Cirkulanah so tako “prvčki črvčki” zvedavo stopali novi življenjski zgodbi naproti.

Dobrodošlico jim je izrekla in jih nagovorila ravnateljica šole, ga. Suzana Petek, prav tako pa so se ji pridružili predstavniki PP Gorišnica. V Cirkulanah je učence nagovorila tudi županja Občine Cirkulane, ga. Antonija Žumbar in jim zaželela čudovito popotnico na pragu nove življenjske poti. V Zavrču jih je pozdravila tudi predstavnica Občine Zavrč, ga. Doroteja Cimerman.

Vsem šolarjem želimo, da bo njihovo novo šolsko leto kar se da uspešno in posuto z veliko znanja, ki ga bodo učenci odnesli v življenje.

Povezava do galerije