Ob koncu šolskega leta se lahko tudi pri tujih jezikih angleščina in nemščina pohvalimo z lepimi uspehi. Učenci 6., 8. in 9. razreda so sodelovali na šolskem tekmovanju iz angleščine. Bronasta priznanja so dosegli:
6.b: Špela Kelc (uvrstitev na državno tekmovanje)
8.a: Nika Hozjan
8.b: Maruša Gomboc, Aljaž Kopša
9.a: Lucija Žuran, Teo Črnivec
9.b: Nikita Potočnik (uvrstitev na državno tekmovanje), Lara Zebec, Sebastjan Žnidarič.

Na državnem tekmovanju iz angleščine se je Špela Kelc odlično izkazala ter osvojila srebrno priznanje

Iskrene čestitke vsem prejemnikom priznanj!

Na spodnji povezavi pa si lahko ogledate nastopajoče učence 7.b in 8.b razreda, ki so obiskovali obvezni
izbirni predmet nemščina in so našo šolo odlično zastopali na mednarodnem gledališkem festivalu
Theaterspiele v Varaždinu s kratko gledališko igro Schneewittchen und ihre Liebesgeschichte (Sneguljčica in njena ljubezenska zgodba).

Naši učenci nastopajo v časovnem okvirju 2:25:20 – 2:31:57.