Bozicni_Zavrc

V četrtek, 15. 12. 2016, se je zgodila še ena božična prireditev v Zavrču. Srečali smo fanta Filipa, ki nič ne mara za božič. Vendar se zgodi nekaj nenavadnega. Vedno znova se ponavlja dan, ko gre skupaj z mamo in sestrico Tinko na božični sejem. Filip s pomočjo naših učencev, ki so s pesmijo in plesom pričarali pravo praznično vzdušje, začuti, da je božič veliko več, kot samo okraski, lučke in darila. Začuti, da je predvsem pomembno, da smo skupaj s tistimi, ki jih imamo radi – družino in prijatelji, ter kako pomembno je, da si pomagamo. Pomaga tudi na bazarju šole. Za sodelovanje na prireditvi se zahvaljujemo skupini Trta in gospodinjam iz Zavrča, ki so nam postregle z božičnimi dobrotami. Vsem obiskovalcem bazarja se zahvaljujemo za prostovoljni prispevek za šolski sklad.

Vesna Koren,
vodja praznične prireditve v Zavrču