Vpis_Vrtec

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo od 1. 3. 2019 do 1. 4. 2019 potekal vpis otrok za sprejem v vrtec Cirkulane in v vrtec Zavrč za šolsko leto 2019/2020. V vrtec sprejemamo otroke od enajstega meseca starosti dalje (če starši ne uveljavljajo več pravice do starševskega dopusta v obliki polne odsotnosti z dela) do vstopa v osnovno šolo.

Za vpis otroka v vrtec je potrebno izpolniti vlogo za vpis v vrtec, ki jo lahko najdete na spletni strani OŠ Cirkulane-Zavrč, spletni strani vrtca, lahko pa jo dobite tudi v vrtcu ali v tajništvu OŠ Cirkulane-Zavrč.

Vlogo za vpis je mogoče oddati:

• po pošti (priporočeno, na naslov: OŠ Cirkulane-Zavrč, Cirkulane 57, 2282 Cirkulane),
  • v tajništvu OŠ Cirkulane-Zavrč, v Cirkulanah
  • v vrtcu Cirkulane,
  • v vrtcu Zavrč.

Starši bodo o sprejemu otroka v program vrtca obveščeni pisno, najpozneje do 30. 4. 2019.

Vpis in sprejem otrok v program vrtca, odvisno od prijav in prostih mest, poteka skozi vse leto.

V primeru, da bo prijav za sprejem otrok več, kot je prostih mest, bo o sprejemu odločala Komisija za sprejem otrok v vrtec.
Staršem, ki so vlogo za vpis za sprejem v vrtca že oddali, le-te ni potrebno ponovno oddati. Obvestite nas le o morebitnih spremembah.

Za dodatne informacije lahko pokličete na tel. št. 02 795 23 80.

Lepo vabljeni.

Suzana Petek