Spoštovani učenci in starši!

Ker se čas odločitve o nadaljevanju šolanja in izbiri poklicne poti za učence 9. razreda vsako leto hitro približa, iščemo načine, ki bi mladim omogočili premišljene odločitve, podprte z dovolj informacijami. S tem namenom smo organizirali TRŽNICO POKLICEV in

povabili k sodelovanju različne srednje šole.

Vabimo vas na predstavitev srednjih šol in njihovih izobraževalnih programov, ki bo potekala v sredo, 18. 01. 2023, od 17. do 19. ure v prostorih Osnovne šole Cirkulane -Zavrč, na lokaciji v Zavrču. Predstavniki srednjih šol vam bodo predstavili značilnosti in posebnosti svoje šole in vam bodo na voljo za natančnejše informacije in nasvete.

Prepričani smo, da boste obiskovalci lahko pridobili kakovostne informacije, neposredno od samih izvajalcev srednješolskega izobraževanja.

Posredujemo vam  še nekaj informacij:

• seznam in razpored po učilnicah( ime srednje šole) bo objavljen pri glavnem vhodu v šolo v Zavrču
  • tudi na vratih posameznih učilnic  bo naveden naziv srednje šole

Tržnica poklicev je namenjena učencem 6.,7.,8., in 9. razreda OŠ Cirkulane-Zavrč in njihovim staršem.

Vljudno vabljeni!