Dragi otroci, učenci in učenke, spoštovani starši!

Botra jesen že v deželo prihaja,
z dežjem in vetrom nam rada nagaja.
V polje in gozd je že urno zavila,
barve jesenske povsod je razlila.
                                    (J. Kuhar)

Današnje dni, ko naravo objema jesenska meglica, so pred vrati zaslužene krompirjeve počitnice. Dva meseca šole sta že minila in v tem času ste se prav vsi učenci res izkazali. Izpeljali smo že kar nekaj dejavnosti; srečali smo se s kulturo, naravo in njenimi darovi, izpeljali smo športne dogodke in radovedni zakorakali v novo šolsko leto. Želim vam, da se med počitnicami obdate z najbližjimi, da najdete jesenski žarek sonca, ki vam bo ogrel srce. Ne pozabite prebrati kakšne zanimive knjige in obeležiti dneva reformacije, ko se spominjamo izida prvih knjig v slovenskem jeziku. Morda pa v družbi domačih izrežete kakšno bučo in jo postavite na polico. Med počitnicami ne pozabite nadeti barvnih očal in pogledati skozi okno – gričevja in gozdovi  so se odeli v čudovit barvni plašč, ki kar vabi v naravo. Naj bodo krompirjeve počitnice kar se da krasne!

Ravnateljica Suzana Petek