Spoštovani učenci in starši!

Kako hitro čas beži. Z nami je že peti teden izobraževanja na daljavo. Kljub rednim vsakodnevnim stikom preko e-pošte, telefona, spletnih učilnic in video konferenc, si že vsi skupaj močno želimo tistega pravega srečanja, osebnega stika v »živo«. Koliko stvari si bomo imeli za povedati … Upamo, da se bo to kmalu zgodilo.

Po prvomajskih počitnicah se bo začelo ocenjevanje znanja. Kako in na kakšen način bo potekalo ocenjevanje vašega znanja, vas bodo seznanili vaši učitelji.

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je s sklepom 17. 4. 2020 podalo podrobna navodila o ukrepih za nemoteno opravljanje vzgojno-izobraževalnega dela v osnovnih šolah do zaključka šolskega leta 2019/2020. Besedilo, v katerem je navedenih več informacij tudi glede ocenjevanja znanja, je dostopno na tej povezavi

Nikar se ne bojte, saj ste do sedaj pokazali, da ste pri učnem delu doma zelo vestni in odgovorni. Le pogumno naprej!

Naj bodo vsi prihajajoči dnevi obsijani s soncem, saj veste, če ga ni na nebu, ga nosimo v srcih.

Vaša ravnateljica

Suzana Petek