Spoštovani starši in učenci,

za nami je drugi teden dela na daljavo.

Vsi, učitelji, ravnateljica,  svetovalna delavka, knjižničarka, se vam želimo zahvaliti za to, kako resno in odgovorno ste sprejeli to obliko dela. Redno delate, se odzivate in ste v stikih z nami.

Dragi starši, vemo, da sedaj sprejemate še dodatno odgovornost za delo vašega otroka, tj. nadzor nad delom in motivacija, kar v trenutnih časih čustvene napetosti ni lahko. V kolikor boste naleteli na kakršnokoli težavo, stopite v kontakt za razrednikom, učitelji ter s šolsko svetovalno službo.

Prosimo vas, da izpolnite anketo o zadovoljstvu z učenjem na daljavo,  ki je objavljena na spletni strani naše šole, Želimo namreč izboljšati naše delo in potrebujemo vaše povratne informacije.

Želimo vam zdravja in ne pozabite na smeh in veselo razposajenost znotraj družine.

Naj vam sonček sije, saj veste, če ga ni na nebu, ga nosimo v srcih.

Vaša ravnateljica