Na šoli je 15. 11. 2019 potekalo šolsko tekmovanje 9. razredov iz znanja angleškega jezika. Bronasto priznanje, za katerega so učenci morali doseči 75 %, je doseglo kar 10 učencev: Andreas Punčec, Taja Potočnik, Lion Kokot, Domen Emeršič, Ana Rihtarič, Meta Težak, Gloria Gavez Majhen, Žan Emeršič, Benjamin Kokot in Simon Petrovič. Na naslednjo stopnjo – območno tekmovanje – so se uvrstili trije učenci: Andreas Punčec, Taja Potočnik in Lion Kokot.

Prav tako je 21.11.2019 potekalo na obeh lokacijah šole tekmovanje iz nemščine za 9. razrede. Uspešna sta bila učenca Lion Kokot in Boštjan Štular, ki sta osvojila bronasto priznanje. Lion se je uvrstil tudi na državno tekmovanje. Njun uspeh je še toliko večji, saj se oba učita nemščino kot izbirni predmet.

Za ta izjemen uspeh vsem učencem iskreno čestitamo!

Mentorice:
Barbara Čatar, Vesna Koren in Terezija Štumberger