Ker se v današnjih časih veliko ljudi srečuje s pomanjkanjem je prav, da si med seboj pomagamo, pa naj gre za materialno pomoč, objem ali stisk roke.

V soboto, 19. oktobra 2019, je potekala AKCIJA DROBTINICA. Pred trgovino Mercator v Cirkulanah ter pred trgovino Tuš Haložanka je bila postavljena stojnica, pri katerih ste lahko mimoidoči kupili kruh, pecivo, rezance, jabolčne krhlje,…. in s tem prispevali denar za otroke, ki si prehrane v šoli ne morejo privoščiti. Veseli smo bili tudi tistih, ki ponujenih izdelkov niste kupili, a ste vendar prispevali kakšno drobtinico za otroke iz socialno šibkejših družin.

Iskrena hvala gre predstavnikom RK Ptuj, še posebej gospe Marjani Cafuti. Velika zahval velja tudi poveljniku štaba civilne zaščite občine Cirkulane, g. Zoranu Dernikoviču ter predsedniku Rdečega križa občine Zavrč g. Stanku Ivančiču.

Hvala tudi društvu gospodinj Cirkulane in društvo gospodinj Zavrč za  pomoč pri izpeljavi projekta.

Zahvaljujemo se tudi naši kuharici Heleni, ki je pripravila rezance.

Zbran denar bomo skrbno namenili za tiste, ki ga potrebujejo.