Letošnji prvošolčki, pet jih je v Zavrču, so v ponedeljek, 2. 9. 2019, v spremstvu staršev prvič prestopili vrata naše šole kot učenci. Ravnateljica, ga. Suzana Petek, je prisrčno pozdravila vse učence, še posebej prvošolčke. Le-ti so spoznali nove učitelje in bili v razredu, v katerem bodo prvo šolsko leto. Vodja policijskega okoliša Gorišnica, g. Robert Ovčar, in predstavnik občinskega sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu v občini Zavrč, g. Sandi Kokot, sta podala nekaj pomembnih napotkov in smernic za varno pot v šolo in domov, spregovorila o nošenju rumenih rutic, o pešcih v prometu. Učenci so prejeli darilca (knjigo, balon, pobarvanko Lili in Bine …).

Prvošolčkom in vsem ostalim učencem želimo, da bi z željo po novem znanju z veseljem prihajali v šolo, postajali prijatelji in doživeli veliko lepega.