Tudi letos so se četrtošolci pridno pripravljali na predtekmovanje 14. Otroške varnostne olimpijade. 7.5.2019 sta se ekipi   4.a in 4.b (v vsaki je 10 tekmovalcev) pomerili  z ekipami sosednjih osnovnih šol. Na OŠ Podlehnik  je tekmovalo  16 ekip. Pomerili so se  v štirih igrah:  teoretično znanje, spretnostna vožnja s kolesom, sestavljanje logotipov in zbiranje vode. Obe ekipi sta bili odlično pripravljeni.  Učenci 4. b se dosegli 10. mesto. Učenci 4.a pa so zbrali največ točk od vseh ekip in ZMAGALI! Uvrstili so se na finale, ki bo 23.5.2019, v Mariboru. Tam  bo tekmovalo 18 najboljših ekip od 120 sodelujočih. Držite pesti in NAVIJAJTE ZA NAS!

Mentorici: Maja Belić in Sergeja Perkovič