Številčna ekipa naših mladih gimnastičarjev je zelo dobro zastopala ime naše šole na tekmovanju v Murski Soboti, ki je potekalo v petek, 23. novembra.

Najbolj se je izkazal Aljaž Kopša, ki je zasedel 1. mesto med najmlajšimi dečki. V isti kategoriji je dobro nastopil tudi Urban Vuzem s 5. mestom.

Najmlajše deklice (Taja Debeljak, Ajša Milošič, Iza Domjan, Teja Kokot, Taja Belšak in Maruša Gomboc) so osvojile ekipno 5. mesto izmed 11. ekip, kar je zelo dober rezultat za prvi ekipni nastop.

Še boljše so se odrezale mlajše deklice (Sara Prelog, Teja Kolednik, Iris Petrovič, Katja Emeršič, Nuša Arnejčič), ki so izmed 16 nastopajočih ekip dosegle 4. mesto in za las zgrešile stopničke.

Prav tako je odlično 4. mesto v ostri konkurenci osvojil naš najizkušenejši tekmovalec, Blaž Kopša!

V kategoriji starejših deklic je zelo dobro svoj krstni nastop na gimnastičnih tekmovanjih opravila sedmošolka Klara Cvetko.

Veseli nas, da naši športniki dosegajo dobre rezultate, predvsem pa se radi gibajo in družijo.

Čestitke celotni ekipi in njihovim mentorjem!