Ljudske pevke Sestre Kopinske so v soboto, 17. 11. 2018, ob 17. uri priredile ob petnajstletnici svojega delovanja koncert, kjer so prepevale čudovite ljudske pesmi, ki so napolnile našo dušo. Koncert se je odvijal v stari večnamenski dvorani v Cirkulanah.

Oktobra so Sestre Kopinske sodelovale s šolo na kulturnem dnevu o kulturni dediščini. K nastopu so takrat povabile mlajše učence naše šole. Učenci so se z veseljem odzvali vabilu in v soboto so na koncertu skupaj s Sestrami Kopinskimi zapeli pesem »Jaz pa neka mam«.

Ob zvokih frajtonarice, ob spremljavi Matica iz 4. razreda, so učenci naše šole zapeli še venček ljudskih pesmi.

V soboto je dvorano v Cirkulanah in naša srca zapolnila ljudska glasba. Koncert je polepšal novembrski večer.