Spoštovani učenci!

V petek, 14. 9. 2018, je na šoli potekala predstavitev karateja, samoobrambnega borilnega športa, ki bo kmalu postal tudi olimpijska športna disciplina. V telovadnici ste se navdušeno odzvali na predstavitev veščine Karate Do kluba Ptuj tudi s sodelovanjem, učenjem in izvedbo nekaj osnov karateja.

Vsi, ki vas je karate navdušil in bi se želeli tega športa naučiti, ste vabljeni na brezplačno vadbo, saj je sredstva zagotovil sponzor.

Vadba, ki jo bo izvajal trener Karate Do kluba Ptuj, bo potekala v telovadnici ob 17. uri,  v Zavrču ob torkih in v Cirkulanah ob četrtkih. Trajala bo 75 minut (1 uro in 15 minut).

Vabljeni vsi, ki vas šport karate zanima.

Suzana Petek

Informacije o karateju so dostopne tudi na spletni strani kluba www.karatedoptuj.com in na spletni strani šole.