V torek, 5. junija 2018 je v Termah Ptuj potekalo medobčinsko prvenstvo v plavanju za osnovne šole Podravja. Sodelovalo je več kot 150 plavalcev iz 16ih osnovnih šol. Prvenstva se je udeležilo tudi 10 plavalcev iz OŠ Cirkulane-Zavrč, ki so dosegli odlične rezultate in skupaj osvojili 4 medalje ter 3 četrta mesta. Medobčinski prvak v plavanju je postal Urban Vuzem! Drugo mesto je na 50m prosto dosegla Ela Dernikovič Vuzem. Tretji mesti sta osvojila Gašper Kotolenko in Vito Maučič. Z dvema četrtima mestoma je na 50m prosto in 50m prsto za las brez odličja ostala Julija Maučič. Četrti je bil tudi Sebastjan Žnidarič pri tretješolcih. Tudi ostali plavalci so plavali po svojih najboljših zmožnostih in dobro zastopali ime naše šole.