Polfinalni  prireditvi »Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo«, sta za nami.

Našo šolo, lokacijo Zavrč sta zastopali učenki: Elena Zebec iz 2. razreda ter Sara Težak iz 7. razreda. Elena je zapela pesem Nine Pušlar z naslovom Svet je tvoj, Sara pa pesem, ki jo v originalu izvaja pevka Ditka, z naslovom Ne bodi kot drugi.

Polfinalna prireditev je bila na OŠ Videm v sredo, 25.4.2018 ob 18.00 uri.

Lokacijo Cirkulane pa sta v četrtek, 26.4.2018 v kulturni dvorani Trnovska vas zastopala Vito Maučič, učenec 3. razreda in Julija Maučič, učenka 6. razreda.

Vito je zapel pesem znanega slovenskega pevca Dejana Vunjaka, Želim, želim,… Julija pa pesem pevke Ditke, Ne bodi kot drugi.

Vitu je s svojo suverenostjo in veliko mero poguma uspelo prepričati komisijo, zmagati ter se uvrstiti v finale.

Našo šolo bo zastopal na finalni prireditvi, ki bo v četrtek, 14. junija 2018 uri na OŠ Ljudski vrt.

Lahko pa rečemo, da naši nastopajoči učenci niso bili sami; na tribunah jih je spremljala velika in glasna množica navijačev. Preživeli smo lepa popoldneva, prepletena s prijateljskimi vezmi.

Hvaležni pa smo tudi občini Cirkulane in občini Zavrč, da sta nam to prireditev omogočili.

Nekaj slik s spletne strani Radia Ptuj.