Približujejo se praznični dnevi in s tem obdaritve naših najmlajših. Kar 22 učencev 4.a, 5. a, 6. a in 6.c razreda, ki obiskujejo neobvezni izbirni program umetnost, je tudi letos za najmlajše pripravilo igrico.  Letos so pripravili igrico z naslovom Išče se dedek Mraz, v kateri spoznamo, da bistvo praznikov in obdarovanj niso bogata darila, temveč  družina, ljubezen ter medsebojno spoštovanje.  Učenci so pridno vadili in svoje znanje predstavili kar trikrat – za učence šole, za otroke zaposlenih in predšolske otroke občine Cirkulane, ko je otroke obiskal tudi Božiček.

Mentorica Maja Belić