V TEDNU OTROKA (prvi teden v oktobru) smo v šolsko skupnost sprejeli prvošolčke. Pri tem pomembnem koraku so jim pomagali njihovi prijatelji iz 9. razreda.  Vsi učenci šole smo jim zaželeli druženja, prijateljevanja in pridobivanja novih znanj.

Šolska skupnost

V sredo, 27.9.2017, smo se devetošolci spoznali z našimi malimi prijatelji. Skupaj smo se družili peto šolsko uro pri uri športne vzgoje. Igrali smo se razne igre skozi katere smo se spoznali. To uro smo se smejali, razdivjali in vrnili v prvi razred tudi devetošolci. Na koncu smo se še posladkali z lizikami.

V sredo, 4.10.2017, pa je bil za prvošolčke prav poseben dan,saj so uradno postali naši,sprejeti so bili v šolsko skupnost. Preden so bili sprejeti v šolsko skupnost so morali dokazati koliko že vedo! Naši prvošolčki pa že veliko vedo,zato smo jih sprejeli med sebe,ker takšne učence potrebujemo. V zahvalo pa so dobili kinder jajčko in diplomo. Drugo uro pa smo se družili mali in veliki prijatelji, prvošolci in devetošolci. Pekli smo si slastne palačinke. Mmmm, kako so bile dobre. Ta dan nam bo ostal v spominu za vse življenje. Upamo, da se bomo še večkrat tako družili.

Lea Kelc Vnuk,9. b