V torek, 3. oktobra 2017, smo izvedli akcijo Ulice otrokom. Akcijo smo izvedli v Tednu otroka z namenom, da se prisluhne našim najmlajšim in se upošteva njihove želje in potrebe. Za eno šolsko uro smo zaprli cesto ob vrtcu v Cirkulanah za ves promet. Spremenili smo jo v igrišče. Otroci so risali na temo promet in se igrali. Akcije so se udeležili učenci od 1. – 5. razreda z razredničarkami ter otroci vrtca z vzgojiteljicami. Pridružila sta se nam tudi policist g. Robert Ovčar in ravnateljica ga. Suzana Petek. Namen akcije je bil opozoriti odrasle na pomanjkanje igralnih površin za otroke.

Zahvaljujemo se občini Cirkulane in policijski postaji Gorišnica za pomoč pri uspešni izvedbi akcije. Pa varno pot!