Župan občine Cirkulane, g. Janez Jurgec, je v ponedeljek, 12.6.2017, v sejni sobi občine Cirkulane pripravil sprejem za učence OŠ Cirkulane-Zavrč, lokacija Cirkulane, ki so zaključili osnovno šolanje in se lahko pohvalijo z odličnim uspehom v vseh letih izobraževanja.

Odličnega uspeha se tako veselijo Mateja Golc, Andreja Štumberger, Karolina Majhen Bednjički, Nino Kokol, Zala Horvat in Iva Petrovič. Odličnjaki so za spomin in popotnico za uspešno nadaljno šolanje prejeli darilo občine Cirkulane.

Sprejema so se udeležili tudi ravnateljica šole ga. Suzana Petek, razredničarka ga. Miroslava Vršec in sorazredničarka ga. Marica Zebec.

V svojem nagovoru devetošolcem je župan g. Janez Jurgec  poudaril, kako pomembno je znanje za življenje in izrazil zadovoljstvo nad njihovimi uspehi. Zaželel jim je, da bi tudi pri nadaljnjem šolanju bili tako uspešni kot doslej in da bi s svojim znanjem nekoč prispevali k razvoju domačega kraja.