December je mesec, ki ga zaznamujejo pričakovanja ob izteku koledarskega leta. Letošnje dogajanje je ponovno popestrila prireditev »Božični sejem« na obeh šolah s tradicionalno veliko udeležbo.

Pripravam na praznično dogajanje smo v novembru in decembru posvetili veliko časa in temu namenili tehniški dan, našim prizadevanjem pa ste se ponovno pridružili starši, stari starši in drugi občani ter s tem omogočili, da smo lahko obiskovalcem naš prireditve povrnili darežljivost v obliki unikatnih, raznovrstnih in pisanih spominkov, voščilnic  in drobnih pozornosti.

Iskrena hvala za vsak vaš prispevek, kajti vsako vaše dejanje lahko prinese srečo in nasmeh vsem našim otrokom. Namenili jih bomo v šolski sklad naše šole.