Logotip_Sola_spletVidem_logo

Spoštovani starši!

Poletne počitnice se nam hitro približujejo. Za letošnje poletje smo načrtovali skupaj z OŠ Videm Poletne zabavne igre.

Letos bodo potekale od srede, 24. 8. 2016, do petka, 26. 8. 2016 na OŠ Videm. Igre bodo potekale na igrišču ŠD Videm. Otvoritev bo 24. avgusta 2016 na Vidmu. Aktivnosti bodo potekale od 9. do 13. ure. Za prevoz otrok na OŠ Videm  in nazaj bo poskrbljeno z naše strani. Otroka boste samo pripeljali pred našo šolo in ga po vrnitvi nazaj tudi odpeljali domov.

Za učence bo organizirana malica in pijača. Učenci bodo prejeli tudi majice in kape. Zanje bodo vse dni poskrbeli učitelji.  Vse nastale stroške krije Občina Cirkulane.

Omogočite svojemu otroku brezplačno sodelovanje na Poletnih zabavnih igrah in mu popestrite počitnice.

Podpisano prijavnico naj učenec vrne razredniku do 20. 6. 2016.

Hvala za zaupanje in lep pozdrav.

Prijavnica na poletne zabavne igre

Program poletnih zabavnih iger