pohod prijateljstvaZa nami je izjemen dogodek, kot ga že dolgo ni bilo. POHOD PRIJATELJSTVA 2016 je več kot uspel in skoraj 1000 udeležencev je preživelo čudovit in pester dan. Vsebinsko je bila prireditev zelo bogata in vsak je lahko našel nekaj zase. Najprej smo prehodili čudovito pot po haloških gričih od Borlskega gradu do šole v Zavrču. Tam nas je čakalo izredno pestro dogajanje. Videli smo skoke s padalom, jahali konje in se vozili s kočijo, plezali po plezalni steni, pomerili smo se v zanimivih spretnostnih igrah, kjer so najspretnejši prejeli nagrade, ustvarjali in se igrali v otroški igralnici in ustvarjalnicah, delavnicah društva gospodinj, na stojnicah degustirali domače proizvode, kot so kruh, pecivo, mesnine in čebelarski izdelki… Najmlajši udeleženki – Geli, najstarejši udeleženki – gospe Katarini in najštevilčnejši družini – Maučič Črnivec smo podelili nagrade. Najpomembneje pa je bilo, da smo se prijatelji sproščeno družili ob hrani in pijači ter zvokih harmonike. Bilo je nepozabno, vabimo vas spet na naslednjo prireditev! Mi vsi bomo tam!

Kdo so naši donatorji, ki so poskrbeli, da nam je bilo lepo?

• Podravka d.o.o
  • Planinsko društvo Cirkulane
  • Solina Vladimir sp.
  • Halo d.o.o
  • Avtovleka Robert Domjan sp.
  • Terezija Vidovič
  • Harmonikarji iz Zavrča

in seveda naši pridni otroci in učitelji, ki so s prostovoljnim delom prispevali k odlični organizaciji!