SPF_logoV ponedeljek, 18.4.2016, smo se s šolsko plesno skupino odpravili na OŠ Sladki vrh, kjer se je odvijalo področno plesno tekmovanje Šolski plesni festival. Na tekmovanje se je v kategoriji HIP HOP-POP-LATINO uvrstilo 6 najboljših plesalk naše šole in sicer: Lea Finžgar, Kaja Slapničar, Kaja Belšak, Katarina Golc, Lara Vidovič in Alina Karneža. Dekleta so se v izredno močni konkurenci odlično znašla. Dala so vse od sebe, plesala s srcem in si priplesala odlične rezultate. Najbolje je šlo Lei Finžgar, ki pa je žal za las zgrešila uvrstitev v finalni nastop, kamor se uvrsti le 8 najboljših. Na koncu je zasedla 9. mesto. Dekletom čestitamo in jim želimo, da še naprej tako uspešno hodijo – plešejo po svoji plesni poti!

Mentorica Maja Tašner