Logotip_Sola_spletzdravas

Pomlad je naredila prve korake … Odeta v zeleno barvo nas vabi med haloške griče in doline na prijetno druženje vseh generacij. V petek, 15. aprila 2016, bo potekala že osma prireditev POHOD PRIJATELJSTVA. Prireditev, ki je veliko več kot pohod. Prireditev ohranja prvotni namen, tkanje prijateljskih vezi, ne samo med učenci obeh lokacij OŠ Cirkulane-Zavrč, ampak vseh občanov, od najmlajšega, do najstarejšega. Letošnje dogajanje se bo začelo s pohodom od gradu Borl do šole v Zavrču, kjer bo potekalo zabavno dogajanje z igrami, ustvarjalnimi delavnicami, športnimi aktivnostmi, stojnicami in še marsičem. Čudovit dan bomo zaključili s podelitvami nagrad udeležencem.

Želimo, da se v čim večjem številu prireditve poleg učencev udeležite tudi starši, stari starši, mlajši ali starejši bratje in sestre, sosedje, znanci, prijatelji… Lepo bi bilo, da ima vsak otrok ob sebi nekoga od bližnjih. V primeru, da otroku ne morete zagotoviti spremstva, bodo učence na pohodu spremljali učitelji. V nahrbtniku imejte pijačo za pohod. Vsak udeleženec prireditve prejme na cilju malico. Na prizorišču bo poleg ponudbe stojnic možno dobiti tudi pijačo. Za prevoz do gradu Borl poskrbite sami. Za učence brez spremljevalcev bo po potrebi organiziran prevoz s kombijem. Po koncu prireditve bo organiziran povratni prevoz za šoferje. Prosimo vas, da na prireditev pridete primerno opremljeni in oblečeni, na poti in prizorišču pa imate nadzor nad svojim otrokom. V primeru slabega vremena se prireditev prestavi.

POHOD BORL – ŠOLA ZAVRČ     HARMONIKARJI   SKOK PADALCEV    PLEZALNA STENA

ZABAVNE IGRE Z NAGRADAMI    USTVARJALNE DELAVNICE       OTROŠKA IGRALNICA

PROMOCIJSKO-PRODAJNE STOJNICE
(NK ZAVRČ, ČEBELARSKO DRUŠTVO, DRUŠTVO GOSPODINJ, SADJE-ZELENJAVA, KRUH-PECIVO, DOMAČI MESNI IN MLEČNI IZDELKI,…)

JAHANJE KONJEV IN VOŽNJA S KOČIJO

NAGRADE ZA UDELEŽENCE (najmlajši, najstarejši, najštevilčnejša družina)

URNIK PRIREDITVE:

14,45 – 15,00 Zbor vseh pohodnikov pri gradu Borl
15,00 Začetek pohoda
16,00 – 16,15 Prihod na prizorišče ob šoli v Zavrču
16,30 Otvoritev, govor ravnateljice, petje himne pri drevesu prijateljstva
16,30 Otvoritev ustvarjalnih/športnih delavnic in stojnic
17,00 – 18,00 Zabavne nagradne igre
18,30 Podelitev nagrad in zahval
19,00 Zaključek dogajanja in prevozi šoferjev do avtomobilov in učencev domov

Ta dan dopoldan pouka ne bo, prireditev se šteje kot športni dan.

PRISRČNO VABLJENI!

Učenci in učitelji OŠ Cirkulane-Zavrč