Judoisti_marec2016

Judoisti iz Cirkulane, ki vadijo v okviru JUDO KROŽKA na OŠ Cirkulane-Zavrč in nekateri tudi na Ptuju v Judo klubu Drava Ptuj, so zastopali našo šolo na področnem tekmovanju osnovnih šol v judu v Mariboru, 30. januarja 2016. Nastopilo je 232 tekmovalcev iz 42 osnovnih  šol vzhodne regije.

OŠ Cirkulane-Zavrč je zastopalo 12 učencev v dveh starostnih kategorijah. Pri najstarejših deklicah žal ni nastopila naša najboljša judoistka Viktorija Zadravec, ki je že dalj časa poškodovana. Kljub njeni odsotnosti so naši judoisti dosegli dobre rezultate, nekateri so celo dosegli kolajne:

Kolajne za tretje mesto so osvojili: Anže Feguš, Lara Hercog, Maja Hercog

Četrto mesto: Jan Vidovič

Peto mesto: Žiga Štumberger

Sedmo mesto: Žan Brodnjak, Špela Ilec

Čestitke vsem judoistom za dobre rezultate in prizadevno delo na treningih. Večina judoistov je v mesecu januarju namreč tudi uspešno položilo izpite za višje pasove.

Mentorja: Mitja Vidovič in Urška Urek