Zunaj že diši po pomladi,  na lokaciji šole v Cirkulanah pa je ta teden »zadišalo« po glasbi. S pomočjo občine Cirkulane in našimi otroki smo se ponovno vrnili v projekt Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo.  Že šesto leto zapored s pomočjo projekta nastopajo učenci, ki pojejo slovenske pesmi. V stari večnamenski dvorani v Cirkulanah so se 3. 3. 2020 ob 18. uri občinstvu predstavili učenci v dveh starostnih kategorijah: od 1. do 5. razreda in od 6. do 9. razreda. V mlajši kategoriji so nastopili:  Isabella Ban, Žan Luka Kokot, Iva Pisanec, Ines Zamuda, Eva Lazar, Teo Črnivec in Vito Maučič. Med starejšimi predstavniki so bili: Iris Petrovič, Maja Hercog, Žana Janše, Ana Zavec, Ana Gašparič in Julija Maučič. Prav vsi so svoje pesmi odpeli čudovito in se predstavili v najboljši luči. V nadaljnji krog tekmovanja sta se uvrstila Vito Maučič iz 5. a in Julija Maučič iz 8. a. Iskreno jima čestitamo in jima želimo veliko sreče ter zdravih glasilk.