Spoštovani učenci in starši !

Ker se čas odločitve o nadaljevanju šolanja in izbiri poklicne poti za učence 9. razreda vsako leto hitro približa, iščemo načine, ki bi mladim omogočili premišljene odločitve, podprte z dovolj informacijami. S tem namenom smo organizirali Tržnico poklicev , na kateri se bodo predstavile srednje šole, podjetja in Območno obrtno-podjetniška zbornica Ptuj.

Vabimo vas na predstavitev – TRŽNICO POKLICEV , ki bo potekala v torek, 03. 12. 2019, od 16.30 ure do 18. ure, v prostorih Osnovne šole Cirkulane-Zavrč v Zavrču.

Prireditev bo potekala v sejemski obliki, tako da bodo predstavniki srednjih šol predstavili značilnosti in posebnosti svoje šole in vam bodo na voljo za natančnejše informacije in nasvete.
Prepričani smo, da boste pridobili kakovostne informacije, neposredno od samih izvajalcev srednješolskega izobraževanja in od podjetij na samem trgu dela.

Vljudno vabljeni!

Šolska svetovalna delavka,  Ana Belšak