grb cirkulane
Spoštovani starši in učenci.

Poletne počitnice se  hitro približujejo h koncu. Za letošnje poletje smo skupaj z občino Cirkulane ter OŠ Videm načrtovali Poletne zabavne igre.

Letos bodo potekale od ponedeljka, 26. 8. 2019, do srede, 28. 8. 2019. Igre se bodo odvijale na igrišču ŠD Videm in v Termah Mali Moravci. Otvoritev bo 26. avgusta na Vidmu. Aktivnosti bodo od 9. do 12. ure oz. po razporedu

V primeru dežja se lahko urnik spremeni in vsebine prilagodijo vremenskim razmeram, za to vas vljudno naprošamo, da spremljate spletno stran OŠ Videm (www.zavod.solavidem.si), kjer bomo v primeru slabe vremenske napovedi sproti objavljali potrebne informacije.

Za učence bo organiziran prevoz izpred šole v Cirkulanah do OŠ Videm in nazaj. Odhod izpred šole bo ob 8.30 uri, prihod nazaj pa okrog 12.30 ure. Za malico in pijačo bo poskrbljeno. Učenci bodo prejeli tudi majice in kape. Zanje bodo vse dni skrbeli učitelji OŠ Videm.

URNIK (Vsak dan se zberemo na travnatem igrišču NK Videm.)
KRAJ DOGAJANJA ZEČETEK KONEC
Ponedeljek, 26. avgust Travnato igrišče NK Videm 9.00 12.00
Torek, 27. avgust Terme Mali Moravci – BIO Terme 9.00 15.00
Sreda, 28. avgust Travnato igrišče NK Videm 9.00 12.00
POZOR! Priporočamo, da učenci pridejo vsak dan 15 minut pred uradnim začetkom dogajanja zaradi lažje organizacije. S seboj naj imajo v svojem nahrbtniku rezervna oblačila, da se lahko po končanih aktivnostih preoblečejo.

Suzana Petek

Plakat: Poletne zabavne igre 2019