V  mesecu marcu 2019, smo v duhu medgeneracijskega sodelovanja in prostovoljstva zaključili projekt SIMBIOZA šola.

V šolo, ali natančneje v računalniško učilnico, smo povabili starejše občane. Udeleženci so spoznali osnove računalništva, brskali po internetu in se naučili kako pošiljati in prejemati elektronsko pošto, kako oblikovati dokument v urejevalniku besedil in kako narediti računalniško predstavitev. Pri tem pa nismo pozabili pokramljati in sodelovati z svojimi mlajšimi soroniki in znanci, ki šolske klopi “gulijo danes.”

Mentorja in izvajalca sva bila učitelja Robi Železnik in Ivo Zupanič, ki se na tem mestu zahvaljujeva vsem udeležencem, ki jih v našo družbo vabiva tudi v prihodnje in vsem učencem-pomočnikom.