V četrtek smo v Zavrču, na OŠ Cirkulane-Zavrč, pripravili uspešno prireditev na temo: “Otrok in kulturna dediščina”. Gledalci so spoznavali preteklost in prihodnost. Preteklost skozi oči lovca in zajca, prihodnost pa z očmi grofa in grofice. Pri tem so sodelovala društva iz Zavrča in Cirkulan.

Del predstave je bil sprejem prvošolčkov v šolsko skupnost. Pri tem slavnostnem dejanju so jim pomagali učenci 9. razreda – njihovi veliki prijatelji. Smeh prvošolčkov je izražal veselje, razposajenost in ponos hkrati.

Vsi moramo poskrbeti, da bo tako še naprej.

Učenka Meta Težak je pripravila samostojno likovno razstavo. Prikazala je svoja likovna dela, ki veliko obetajo.

Na koncu so nas presenetile še završke gospodinje. Ponudile so gibajnco in oprešjak.