Haloški radio Hit, ki ga vodijo učenci in učitelji šole in vrtca Cirkulane-Zavrč, je v četrtek, 14.12.2017, v Večnamenski turistično-prireditveni dvorani v Cirkulanah pripravil nepozabno božično-novoletno oddajo v živo. Poslušalci so sodelovali v konstruktivni debati, njihove glasbene želje pa so se odvijale kar v živo. Nastopili so otroci iz obeh lokacij vrtcev in šole ter posebni gostje – Nuša Rojs, Rene Kapel Page, Isaac Palma Latino, ki so popolnoma razživeli skoraj tisočglavo publiko. Dvorana je praktično pokala po šivih. Prireditev je bila dobrodelnega značaja, zato nas je pozdravila tudi ambasadorka dobrodelnosti Miss Universe Slovenija Emina Ekić. V oddajo so se v živo javili tudi župan Občine Cirkulane, g. Janez Jurgec, podžupan Občine Zavrč, g. Janko Lorbek, ter ravnateljica šole, ga. Suzana Petek.

Hvala vsem, ki ste prispevali del sebe, da je ta prireditev tako dobro uspela in nam bo ostala v nepozabnem spominu. Še posebej hvala vsem gostom, ki so s svojimi nastopi soustvarili prijeten večer, predvsem pa vsem obiskovalcem, društvom in podjetjem, ki so donirali prispevke za družine v stiski.