phoca thumb l dsc 0067 640 x 425

V četrtek,  7. 4. 2016, smo se učenci z lokacije Zavrč odpravili v Cirkulane, kjer je že bilo živahno. Dobili smo se na igrišču. Ta dan je bil svetovni dan zdravja. Najprej smo tekali 60 m, na 200 m so se podali otroci iz vrtca. Kasneje je sledilo še 600 m, kar je bilo bolj zahtevno. Učenci od 6. do 9. razreda smo se preverili tudi v metu vorteksa. Ta dan sem videla Niko in Laro, ki hodita v vrtec v Cirkulanah in sta moji sosedi. S sošolci smo se zelo zabavali in bilo nam je prijetno. Jaz nisem osvojila nobene medalje – pomembno je sodelovati in ne zmagati. Ob koncu je sledila svečana podelitev medalj in potem smo se z nadstropnim avtobusom odpeljali nazaj proti šoli v Zavrču.

Ne ta dan smo preizkusili svoje športne zmogljivosti, se družili s prijatelji in tako poskrbeli za svoje zdravje!

Larisa Erjavec, 6. b

REZULTATI: