20151001_152125

V sredo smo se učenci od 7. do 9. razreda iz lokacij Cirkulane-Zavrč odpravili na Ranco Ptuj. Tam smo se razdelili v tri skupine. Vsaka izmed skupin je spoznala tri nove športe. V skupinah smo jadrali, igrali odbojko in se vozili s kanuji. Uživali smo v dejavnostih, ki so nam jih pripravili in upamo, da bo takšnih popoldnevov  še veliko. Obenem pa smo bili veseli srečanja z našimi sošolci iz Cirkulan.

Drugi športni popoldan je bil ravno tako zanimiv. Učenci od 7. do 9. razreda smo iz obeh lokacij  smo se odpeljali proti Ptuju. Tam smo se razdelili v dve skupini. Obe skupini sta preizkusili karate in plezanje. Karate smo preizkusili v šolskem centru plezanja in v telovadnici gimnazije. Upamo, da bo takšnih lepih in nepozabnih trenutkov s prijatelji iz Cirkulan še več.

Maja in Lea, 7. b