ikonca

Naši učenci uživajo v zimski šoli v naravi. Slikovno gradivo dneva objavlja učitelj Mitja, ki nam je prijazno odstopil povezavo.

Ponedeljek

Naš drugi dan v Bohinju je minil zelo pestro. Danes se še nikomur ni bilo težko zbuditi ob 7h zjutraj, zato smo pri jutranji telovadbi bili že v polni pripravljenosti. Pred zajtrkom smo ocenili še sobe, ki si lepo pospravljene, urejene in čiste … Kljub slabemu vremenu smo ob pol devetih že krenili na smučišče. Na Voglu je bilo megleno in kar močno je snežilo, a učenci so nemoteno delali. Vseh pet skupin je krepilo svoje znanje smučanja. Tudi rdeča skupina je že začela uporabljati žičnice. Vsi pridno napredujejo. Sledilo je zasluženo kosilo. Hrana je odlična, a je na žalost še vedno veliko vržemo vstran, saj imamo še veliko preveč zalog sladkarij, ki so za nekatere bolj mamljive… Popoldan so se učenci razdelili v tri skupine. Ena skupina je šla na lokostrelstvo, druga na tek na smučeh, tretji so se odpravili spoznavati geografske značilnosti Bohinja. Po večerji pa smo uživali v glasbeni delavnici kjer smo spoznali vse mogoče vrste tolkal in sestavili velik orkester v katerem smo vsi skupaj zaigrali. Ob desetih pa smo vsi že sladko spali, saj smo bili že pošteno utrujeni.

Učenci in učitelji OŠ Cirkulane-Zavrč v zimski šoli v naravi – Bohinj 2015