Logotip_Sola_spletPozdravljeni spletni predstavitvi OŠ Cirkulane-Zavrč.

Osnovna šola Cirkulane-Zavrč je enovit zavod sestavljen iz dveh enakovrednih delov. Del zavoda deluje na lokaciji Zavrč, drugi del, kjer je tudi sedež šole, na lokaciji Cirkulane.

Na lokaciji v Zavrču in na lokaciji v Cirkulanah poteka pogram vzgoje in izobraževanja od prvega do devetega razreda osnovne šole. Na obeh lokacijah se izvaja tudi program predšolske vzgoje. Vrtec v Zavrču je v zgradbi šole v Cirkulanah v samostojnem objetku v neposredni bližini šole.

Ustanoviteljici šole sta Občina Cirkulane in Občina Zavrč. Šolo upravljata ravnateljica in Svet šole. Svet šole ima štiriletni mandat, sestavljajo pa ga štirje predstavniki ustanovitelja, štirje predstavniki šole in štirje predstavniki staršev.