Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Hitro se bliža prvi šolski dan. Upamo, da ste poletje lepo  preživeli in se veseli in zdravi vračate v šolo. Obveščamo vas, da bo prvi šolski dan v ponedeljek, 1. 9. 2014.

S poukom bomo začeli ob 8.15 – lokacija Zavrč in ob 10.00 – lokacija Cirkulane ter končali 9.45 – lokacija Zavrč ter 11.30 – lokacija Cirkulane.

Ta dan potrebujete le copate in pisalo. Prvi šolski dan ni šolske prehrane in ni organiziranega podaljšanega bivanja ter jutranjega varstva.  Prevoz bo organiziran s šolskim prevozom. Vozni red za prvi šolski dan je objavljen na spletni strani šole. Omogočen bo šolski prevoz, zjutraj bo potekal po časovnem razporedu:

Vozni red šolskih prevozov za lokacji Zavrč si lahko ogledate na tej povezavi.

Vozni red šolskih prevozov za lokacijo Cirkulane si lahko ogledate na tej povezavi.

Dragi učenci,
ostalo je še nekaj počitniških dni. Izkoristite jih v polni meri, privoščite si športne aktivnosti, igro, branje…morda  pa pomislite nekoliko tudi že na šolo, na sošolce, na druženje, na nova spoznanja … Vse dobro v novem šolskem letu vam želimo!

Veselimo se srečanja z vami!
Kolektiv Osnovne šole Cirkulane-Zavrč