Vzgoja otrok, ki so prisrčni, deklet in fantov, ki so nasmejani in najstnikov, ki so zadovoljni!

To so želje staršev in vzgojiteljev v šoli. Ali poznamo pot do tja? Kako vzgajati in kako ravnati vsak dan, ob vseh drugih obveznostih, ki jih imamo poleg vzgoje otrok?

juhant 1

Na ta in še na mnoga druga vprašanja je skušal odgovoriti g. Marko Juhant, specialni pedagog za motnje vedenja in osebnosti v predavanju z naslovom Varuh otrokovih dolžnosti. Predavanja, ki se je izvedlo v jedilnici šole v Zavrču, 8. aprila 2014, se je udeležilo le malo staršev. Tisti, ki pa so predavanje poslušali, so ob koncu povedali, da jim ni bilo žal časa, ki so ga preživeli za štirimi stenami, saj so dobili dobre napotke za vzgojo svojih, takšnih in drugačnih otrok.

juhant 2