Spoštovani obiskovalci naše spletne strani. Vabimo vas, da se priključite projektu podariMalico in preberete informacije o njem.

logotip_malica

Pridružili smo se projektu podjetja eAsistent kjer se odločili, da postavijo dobrodelni projekt podariMalico, ki je namenjen otrokom, ki živijo v težkih materialnih razmerah. Pri prizadevanju za vzpostavitev dobrodelnega projekta so upoštevali:

Neprekinjenost: Portal podariMalico ni le projekt, vendar je njegov namen, da postane stalnica v vseh slovenskih šolah.

Učinkovitost: Donacije so v celoti uporabljene za otroke in se iz teh sredstev ne pokrivajo stroški administracije in vzdrževanja.

Hitrost: Zbrana denarna sredstva nakažemo neposredno na šolske sklade.

Transparentnost: Donator točno ve, kateri šoli in v kakšni meri je pripomogel za zagotovitev brezplačnega obroka.

HVALA!

Ker je naša šola šola na dveh lokacijah je omogočena možnost donirati za učence ene ali druge lokacije. Donacija malice za Lokacijo ZAVRČ je na tej povezavi, za lokacijo CIRKULANE pa na tej.  Lahko pa uporabite spodnji sliki.

cirkulane

zavrc