ikonca

Šola v naravi je pedagoški proces izven sedeža šole, ki ima pri otrocih poseben pomen. Takrat se še posebej krepijo vezi med učenci, saj so skupaj 24 ur, kar jim daje možnost razvijanja pristnih prijateljskih odnosov. Ker učenje v šoli v naravi poteka v sproščenem vzdušju, so otroci zelo motivirani, zato je učenje zelo učinkovito.

V naravoslovno šolo v naravi se bodo letos sedmošolci odpravili na kraško pokrajino, v Rakov Škocjan. Nastanjeni bodo v domu Centra šolskih in obšolskih dejavnosti Rak. Čudovita, mirna okolica, lepa narava, dobri pogoji bivanja, dobri pogoji za izvedbo vseh dejavnosti in prijazno osebje nas že pričakujejo.

Šola v naravi bo potekala od 10. do 14. marca 2014. Glavne dejavnosti šole v naravi so spoznavanje značilnosti okolja (narava, običaji), športne in kulturne aktivnosti.

pdfPonudba za naravoslovno šolo v naravi

pdfPredstavitev naravoslovne šole v naravi