ikonca

V Lepoglavi na sosednjem Hrvaškem so 6. decembra v okviru mestnega praznika organizirali mednarodni turnir v futsalu za deklice. Turnirja se je udeležilo sedem ekip, štiri iz Hrvaške in tri iz Slovenije, med njimi tudi ekipa OŠ Cirkulane-Zavrč.

Naša dekleta zadnje čase zelo napredujejo in si želijo približati uspehom izpred nekaj let, ko je naša šolska ekipa bila ena najboljših v Sloveniji. Tudi na turnirju v Lepoglavi so se zelo izkazale, saj so dosegle tri zmage in le en poraz, kar je zadostovalo za končno 3. mesto. Glede na to, da je bil turnir kar močan in so bile vse ekipe kvalitetne, smo z rezultatom več kot zadovoljni.  Ta rezultat je dobra motivacija za naprej, saj so punce večinoma še mlade in bodo del šolske ekipe še nekaj let.

futsal

Ekipo so sestavljale: Nina Potočnik, Viktorija Vidovič, Nika Fijan, Vanesa Furjan, Monika Liber, Mihaela Kokot, Patricija Letonja, Barbara Letonja, Tia Krajnc in Nina Gorenjak.

REZULTATI:

1. OŠ Lepoglava